12/18 V, akkumulátor és töltő nélkül, TSTAK koffer
Egységár (darab):
Cikkszám:
DCE825NG18
Márka:
Dewalt
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Dewalt vonallézerek
Leírás
Jellemzők
  • Multivoltage XR akkumulátor technológia: kompatibilis a 18V és 12V-os akkumulátorokkal
  • Önbeálló keresztvetítő vonallézer, 5 pontos
  • Hatótávolság: 30 m (50 m vevőegységgel)
  • Mérési pontosság: +/- 3 mm@10m